Birlikte başarmak en büyük değerimiz!

Gözalan Group; yurt içinde ve dışında çeşitli uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren markaları ve şirketleri bünyesinde toplayan, deneyimli ve dinamik bir topluluktur.

Gözalan Group’un temelleri 1969 yılında Almanya’da atılmıştır. 4 sektörde 10’un üstünde marka yatırımına sahip olan Gözalan Group, 50’nin üzerinde mağazası, 500’e yakın çalışanı ile dünyanın önde gelen markalarını Türkiye’nin kullanımına sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

SEKTÖRLERİMİZ

PERAKENDE
1987 yılında Converse markası ile perakende sektörüne giriş yapan Gözalan Group, bugün 4 markaya ve 200’ün üstünde satış noktasına sahiptir.
TURİZM
2016 yılından itibaren turizm sektörüne giriş yapan Gözalan Group, Edirne’nin en büyük yatırımlarından biri olan Alan Suites markası ile şehir otelciliği alanında faaliyet gösteriyor.
EĞİTİM
Gözalan Group, 2017 yılında gruba katılan ve Edirne’de ilk şubesine sahip olan İKA Anaokulu ile eğitim alanında çalışmalarını sürdürüyor.
İNŞAAT
1988 yılından itibaren inşaat alanında olan Gözalan Group, hâlihazırda Göktürk Projesi’ne sahiptir.

MARKALARIMIZ

Outdoor sektöründe lider olmak; tutku, merak ve açık hava tutkunlarını bizim gibi anlamayı gerektirir.

1938’de kurulan Columbia Sportswear, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir.

Aynı zamanda Amerika’da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır.

Gözalan Group 2004 yılından beri Columbia Sportswear Company’nin Türkiye distribütörü ve münhasır lisansörüdür.

SOREL; keçe, yün, premium deriden kusursuz kalıpları hem şık hem de konforlu olmak isteyenler için tasarlıyor.

1962 yılında Kanada’da kurulan SOREL, işlevsellik ve uzman işçilik mirasını modanın yeni dünyasına taşıyor. SOREL; keçe, yün, premium deriden tasarımlarını, botlarını kirletmekten korkmayan kişilerle tanıştırıyor.

Gözalan Group 2010 yılından beri Sorel’in Türkiye distribütörüdür.

Mountain Hardwear; 1993 yılında bir grup outdoor endüstrisi karşıtı tarafından, outdoor sporcuların ihtiyaçlarına sadık kalmak için kurulmuştur.

Kurucular sektörün değiştiğini, kaliteden ödün verdiğini ve ürünlerin ucuzlaşarak teknik kullanıcıya daha az hizmet ettiğini gördüler. Bu eğilimin ortadan kaldırılması için outdoor sporcuların ihtiyaçlarına özel ürünler tasarladılar.

Gözalan Group 2016 yılından beri Mountain Hardwear Türkiye distribütörüdür.

Gerçek stil asla ölmez.

Mustang dünya çapında en tanınan köklü denim markalarından biridir. 1932 yılında Almanya’da Luise Herrmann tarafından kurulmuştur. 1961 yılında dünya çapında ilk stretch kotu piyasaya sunan Mustang, ürün portföyünü genişleterek üretim yapmaya ve Avrupa ülkelerinde pazarlamaya başlamıştır. ‘Gerçek Stil Asla Ölmez’ sloganı ile çıktığı yolda; global modayı takip eden, dünyanın hemen her ülkesinde mağazaları bulunan Mustang, yalnızca jean pantolon değil aynı zamanda t-shirt, gömlek, triko, kaban ve aksesuar gibi ürünlerin yelpazesine sahiptir.

Gözalan Group 2012 yılından beri Mustang Jeans’in Türkiye distribütörü ve münhasır lisansörüdür.

Edirne’nin en sevilen yaşam merkezi: Alan Suites

Alan Suites Rezidans; öğrenciler için özel tasarlanmış, konukların çağdaş yaşam, kişisel gelişim ve barınma ihtiyaçlarını gözeten, 500 yatak kapasiteli ve Edirne’nin en çok tercih edilen ve en büyük yaşam merkezlerinden biridir.

Alan Suites Otel; misafirlerine her zaman konforlu ve güvenilir konaklama hizmeti sunmayı tercih eder ve Edirne seyahatlerinde misafirlerini mükemmel şekilde ağırlar.

Gözalan Group 2016 yılında turizm sektörüne giriş yaparak Alan Suites’i markaları arasına eklemiştir.

Çift dilli eğitim ile #GeleceğiHazırlıyoruz.

Edirne şehir merkezinde bulunan İKA Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır. Okulda çift dilli eğitim sistemi uygulanmaktadır ve İngilizce programı “Avrupa Dil Portfolyosu” çerçevesinde yürütülmektedir.

Bahçede oyun parkı, kum havuzu, mevsimsel tarım alanı ve hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Bale, ritim ve müzik, spor ve sanat olmak üzere çocukların gelişimine katkı sağlayan branş dersleri, alanlarının uzmanı olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

Gözalan Group 2017 yılında eğitim sektörüne giriş yaparak İKA Anaokulu’nu markaları arasına eklemiştir.